Katalog Stron KWL


» Astronomia.pl - Polski Portal Astronomiczny

Astronomia.pl jest edukacyjnym portalem skierowanym do uczniów, studentów i miłośników astronomii. Przedstawiamy gwiazdy, planety, galaktyki, czarne dziury i wiele innych tajemnic Wszechświata.
http://www.astronomia.pl/

» Planetarium im. Władysława Dziewulskiego w Toruniu

Serwis informacyjny toruńskiego planetarium. Znajdziemy tu rozkład seansów, specjalną ofertę dla szkół, historię planetarium a także wiele ciekawych zdjęć.
http://www.planetarium.torun.pl/

» Obserwatorium Astronomiczne w Poznaniu

Strona Obserwatorium Astronomicznego w Poznaniu - informacje dotyczące najnowszych wydarzeń w astronomii, ciekawych zjawisk możliwych do obserwacji z Polski.
http://www.astro.amu.edu.pl/

» Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne

...A cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne?...
http://www.moa.home.pl/

» PKiM - Pracownia Komet i Meteorów

Pracownia Komet i Meteorów - Comet & Meteors Worskhop - Pracownia Komet i Meteorów (PKiM) zajmuje się badaniem małych ciał układu słonecznego czyli meteorów i komet. PKiM składa się z kilkudziesięciu osób.
http://www.pkim.org/

» Astronomia i astrofotografia

Serwis poświęcony obserwacjom astronomicznym i teleskopom. Co, jak i za pomocą czego można zobaczyć dzisiaj na niebie. Budowa i rodzaje teleskopów. Producenci i katalogi produktów.
http://www.teleskopy.net/

» Astrokrak - teleskopy, lunety astronomiczne

Astrokrak oferuje własnej produkcji teleskopy, lunety astronomiczne, profesjonalną optykę, akcesoria, montaż, napędy, oraz teleskopy i lunety firmy Soligor. Na stronie pełna oferta, parametry rządzeń, opisy, forum, komis teleskopów, lunet, obiektywów.
http://www.astrokrak.pl/

» Centrum Badań Kosmicznych PAN w Warszawie

Centrum Badań Kosmicznych PAN w Warszawie.
http://www.cbk.waw.pl/

» Polskie Towarzystwo Astronomiczne

Polskie Towarzystwo Astronomiczne, PTA, jest organizacją naukową zrzeszającą zawodowych astronomów. Powstało w 1923 roku. Prowadzi działalność wydawniczą (Urania - Postępy Astronomii) i popularyzatorską - serwis internetowy Orion.
http://www.pta.edu.pl/

  Strona: :  1 |

Katalog KWL powered by kSA
Lista Katalogów www.katalogi.ksa.pl