Katalog Stron KWL


» Historia Naturalis

Strona poświęcona jest historii przyrodoznawstwa i historii książki przyrodniczej w Polsce. Adresowana jest do bibliofilów i osób zainteresowanych historią nauki.
http://www.historianaturalis.pl/

» Mikrobiologia

Strona poświęcona produktom mikrobiologicznym.
http://www.biocorp.pl/

» Mikrobiologia

Strona główna serwera Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów. Na serwerze umieszczono dwie internetowe wersje czasopism wydawanych przez PTM: Acta Microbiologica Polonica, Postępy Mikrobiologii oraz galerię zdjęć.
http://www.microbiology.pl/

» Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN

Witryna Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN.
http://www.ibib.waw.pl/

» Genetyka Kliniczna - platforma wymiany informacji

Genetyka Kliniczna - podstawowe informacje z zakresu poradnictwa genetycznego, a także diagnostyki chorób uwarunkowanych genetycznie i wad rozwojowych (adresy placówek, metody diagnostyki, opis problemów klinicznych).
http://www.genetyka.lekarz.net/

» Serwis ewolucyjny

Teoria ewolucji - od Darwina do najnowszych kontrowersji badaczy, od paleontologii do genetyki i teorii informacji, polemika z propagandowymi zarzutami kreacjonistów, forum, liczne linki.
http://www.ewolucja.org/

» System Wymiany Informacji o Różnorodności Biologicznej w Polsce

Głównym celem prezentowanego serwisu jest zapewnienie sprawnego mechanizmu wymiany danych pomiędzy osobami i instytucjami w kraju i zagranicą zainteresowanymi informacjami o różnorodności biologicznej w Polsce.
http://www.biodiversity-chm.org.pl/

» Serwis biologiczny

Strona zawiera szczególowe wiadomości na temat mitozy, mejozy, a także cyklu komórkoego, sermatogenezy i (...). Ponadto zawarte są również i inne informacje np. o charakterze kontrowersyjnym jakim jest gąbczaste zwyrodnienie mózgu -BSE.
http://www.fizjologia.tu.com.pl/

» Biolog - przyrodniczy portal informacyjny

Codziennie aktualizowany serwis edukacyjny i informacyjny. Materiały edukacyjne, korepetycje i baza korepetytorów. Biologia w postaci krótkich kursów. Książki edukacyjne. Forum przyrodnicze. Atlas roślin. Leksykon biologiczny.
http://www.biolog.pl/

» Biotechnologia, GMO i Inżynieria Genetyczna

Biotechnologia w Biotechnolog to informacyjny serwis biotechnologiczny, natualności z dziedzin: biotechnologia, organizmy modyfikowane genetycznie, gmo, klonowanie. Studia biotechnologiczne i forum biotechnologów.
http://www.biotechnolog.pl/

  Strona: :  1 |

Katalog KWL powered by kSA
Lista Katalogów www.katalogi.ksa.pl